AZ-COM

Serwis/SERWIS2.jpg

Serwis i naprawa notebooków oraz komputerów stacjonarnych

Serwis/serwislogo.png

Jeśli Twój laptop ma jeden z poniższych objawów:

 • przestał działać
 • wolno pracuje
 • resetuje się
 • zawiesza
 • został zalany
 • brak obrazu na monitorze
 • utraciłeś dane z dysku
 • masz uszkodzoną matrycę
 • uszkodzone złącza np. USB, VGA

dobrze trafiłeś. My się właśnie tym zajmujemy - przywracaniem do pełnej sprawności Waszych urządzeń.

Szeroki asortyment

Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem laptopów oraz palmtopów marek takich jak:

Acer, Actina, Asus, Benq, Compaq, Compal, Dell, Fujitsu-Siemens, IBM, HP, Toshiba, Optimus, Gateway, Sony, Samsung, Mio, Medion, Samsung, Lenovo oraz innych marek.

Laptopy i komputery

Serwis laptopów oraz komputerów stacjonarnych prowadzimy od 2003 roku, gdzie przygodę zaczynaliśmy od prostych napraw płyt głównych: wymiany gniazd, kontrolerów, programowanie biosu itp.

Najwyższa jakość

W 2010 roku unowocześniliśmy park elektrourządzeń serwisowych o zakup specjalistycznych maszyn do napraw w technologii BGA i SMD.

Dzięki tej inwestycji i bogatemu doświadczeniu naszych elektroników jesteśmy w stanie jako jedna z nielicznych firm sprostać Państwa wymaganiom i wykonywać najbardziej skomplikowane,wymagające niesamowitej precyzji naprawy np.: wymiany chipsetów BGA, chipów graficznych, kontrolerów oraz wiele innych układów montowanych na płytach głównych.

Wymiany oraz reballing układów BGA, również w technologii zgodnej z dyrektywą ROHS, wykonujemy przy użyciu urządzeń niemieckiej firmy Martin.

 

Regulamin usług serwisowych firmy PHU AZCOM

1. Serwis komputerowy nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych i programów, w związku z tym prosimy o sporządzenie kopii zapasowej danych przechowywanych na dysku HDD. Oprogramowanie nie jest objęte warunkami gwarancji. Czas naprawy gwarancyjnej w przypadku braków formalnych (np. brak karty gwarancyjnej, kopii dokumentu zakupu, niekompletne lub nieczytelne wypełnienie karty „Formularza zgłoszenia do serwisu”.) biegnie od momentu usunięcia tych braków przez klienta.
2. Oględziny (diagnoza) sprzętu komputerowego dotyczyć będą wyłącznie usterki podanej przez klienta. Oględziny są płatne jedynie w przypadku nie podjęcia naprawy (lub niemożliwości naprawy) i kosztują 30 zł +23% VAT. Opłata ta może wzrosnąć jeśli naprawa/uszkodzenia są bardziej złożone. W takim przypadku naliczana jest opłata za testowanie w wysokości 60 zł +23% VAT. Opłata pobierana jest również w przypadku, gdy zgłoszony sprzęt okaże się sprawny (także odnośnie napraw gwarancyjnych).
3. Naprawy do 200 zł brutto wykonywane są bez konsultacji z klientem. Konsultacja z klientem jest wymagana w przypadku przekroczenia tej kwoty, jak również zmiany kwalifikacji naprawy (np. z gwarancyjnej na naprawę pogwarancyjną odpłatną) lub też na wyraźne życzenie klienta.
4. Serwis nie wydaje uszkodzonych części w związku z przepisami o ochronie środowiska i utylizacji odpadów.
5. Na wszystkie usługi serwis udziela minimum 30 dni gwarancji za wyjątkiem oprogramowania.
6. Za sprzęt pozostający w serwisie pobierana jest opłata magazynowa w wysokości 5 zł dziennie w przypadku, gdy odbiór nastąpi po okresie dłuższym niż 7 dni kalendarzowych od daty poinformowania klienta o zakończonej naprawie lub o zwrocie sprzętu nie naprawionego na podany przez osobę zdającą numer telefonu, adres poczty E-mail lub w inny sposób wskazany przez klienta. Brak możliwości zawiadomienia klienta w sposób przez niego wskazany, a nie wynikający z błędu serwisu, nie zwalnia klienta z opłaty magazynowej. W przypadku naliczenia opłaty magazynowej, odbiór sprzętu nastąpi po uregulowaniu tejże opłaty na rzecz serwisu komputerowego.
7. Po upływie 45 dni nieodebrany sprzęt ulega przepadkowi i jest uznawany jako porzucony przez właściciela w rozumieniu art. 180 Kodeksu Cywilnego, oraz na podstawie atr. 181 Kodeksu Cywilnego nabywa przez jego objecie w posiadanie samoistne.
8. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 Dz.U. Nr 02.101.926.
9. Wszystkie kwoty podawane przez serwisantów są kwotami brutto czyli z podatkiem VAT 23%.
10. Podany czas diagnozy jak i naprawy jest terminem orientacyjnym i może ulec zmianie o której poinformujemy klienta.
11. Serwis zastrzega sobie możliwość zwrotu klientowi nienaprawionego sprzętu o nieco odmiennych objawach aniżeli został przyjęty. Wynika to z tego iż część elementów, w tym uszkodzonych, jest obecnie wykonywana w technologii SMD i BGA a co za tym idzie regeneracja takiego układu nie zawsze przynosi pozytywny efekt, który można wyeliminować tylko poprzez wymianę elementu na inny sprawny, niestety nie zawsze osiągalny.
12. Każdy klient oddający sprzęt do serwisu jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem. Oddając sprzęt do naprawy, dobrowolnie akceptuje powyższy regulamin. Jest to zarazem umowa na której podstawie jest świadczona usługa naprawy i ona reguluje prawa i obowiązki z tego tytułu. Wszelkie inne postanowienia muszą być przedstawione w formie pisemnej i zaakceptowanie przez obie strony.

13. Serwis w przypadku wymiany uszkodzonych elementów korzysta tylko i wyłącznie z nowego sprzętu z oficjalnej dystrybucji. Serwis nie dokonuje wymiany sprzętu na używany ani zakupiony z innych źródeł niż oficjalna dystrybucja naszej placówki.

14. Pozostawienie sprzętu komputerowego w serwisie jest jednoznaczne a akceptacją w/w punktów regulaminu.

 

 

.Serwis/serwis01m.jpg

Serwis/serwis02m.jpg

Serwis/serwis03m.jpg

Serwis/serwis04m.jpg

Serwis/serwis05m.jpg

Serwis/serwis06m.jpg

Płatność

Glowna/kartamala.png

W naszej firmie płatności można dokonać w dowolny sposób:

 • gotówka
 • karty płatnicze
 • karty kredytowe
 • raty
 • przelewy
 • przedpłaty


ING BANK ŚLĄSKI
   25 1050 1272 1000 0092 0389 6643

Partnerzy

logo_alsen.jpg

 

Partnerzy/elzab_logo.png

Partnerzy/insert.png

Kontakt

Glowna/kontaktsmall.png

PHU AZCOM

TEL/FAX 32 2604835

SKLEP 696-030-329
SERWIS 664-008-644
KLIENCI BIZNESOWI 664-008-640

SKLEP: sklep@azcom.pl
SERWIS: serwis@azcom.pl
AUKCJE ALLEGRO: allegro@azcom.pl

GG SKLEP: 3935577
GG SERWIS: 4755996

   Al. J. Piłsudskiego 36/603   
  41-303 Dąbrowa Górnicza  

ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY!

PON-PIĄTEK 9:00 - 18:00
SOBOTA 9:00 - 13:00