AZ-COM

Serwis komputerowy u Klienta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w miarę naszycz możliwości staramy się w pewnych przypadkach zapewnić serwis Państwa komputerów na miejscu, w Państwa firmach lub domach. Aby skorzystać z tej możliwości, proszę zadzwonić do nas w celu ustalenia możliwości i terminów.

Instalacja i obsługa oprogramowania firmy Insert

Oprogramowanie księgowe i sprzedażowe firmy Insert, jak Subiekt czy Rachmistrz jest bodajże najczęściej wykorzystywane w poskich firmach. Dbając o potrzeby nasztch Klientów wprowadziliśmy możliwość zakupu oprogramowania Insert oraz usług instalacji, konfiguracji i pomocy przy obsłudze oprogramowania przez naszych Klientów. Istnieje możliwość dojazdu konsultanta do siedziby firmy.

Utrzymanie serwisów WWW - Hosting

We współpracy z neticon.pl oferujemy Państwu szereg usług internetowych, jak hosting WWW. Zróżnicowana oferta pozwala nam na zapewnienie bezpiecznego miejsca dla Państwa serwisów poczynając od najmniejszych wizytówek po rozbudowane serwisy, które samodzielnie wykorzystują jeden bądź więcej fizycznych serwerów dedykowanych. Staramy się utrzymywać konkurencyjne ceny, choć bez kompromisów, które prowadzą do zaniżania cen kosztem bezpieczeństwa.

Projektowanie serwisów WWW

Serwisy internetowe to podstawowa dziedzina naszej działalności. Bazując na zdobywanym przez lata doświadczeniu projektujemy coraz to bardziej zaawansowane serwisy internetowe, nawet te najprostsze na chwilę obecną spełniają wysokie wymagania zgodności ze standardami W3.org oraz najnowszymi trendami w projektowaniu.

Wykonywane przez nas projekty wykorzystują w znacznej mierze najnowocześniejsze rozwiązania i zalecenia w zakresie projektowania oraz są zgodne z zaleceniami dotyczącymi optymalizacji serwisów pod kątem wyszukiwarek (SEO). Coraz częściej zamiast rozwiązań opartych na grafice stosujemy najnowsze rozwiązania z zakresu zaleceń CSS i HTML5. Wykorzystywanie takich technologii pozwala na zmniejszenie rozmiarów serwisów internetowych, co z kolei pozwala na znaczne zwiększenie szybkości ich działania.

Aplikacje i sklepy internetowe

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów zajmujemy się również projektowaniem większych aplikacji internetowych, opartych na indywidualnych rozwiązaniach dopasowanych do specyfiki rozwijanego projektu. Dotychczas wykonane serwisy pozwoliły na zdobycie doświadczenia, które w chwili obecnej skutkuje wysoką oceną sytuacji i rynku, na którym serwis Klienta ma działać. Mamy w swojej ofercie również rozwiązania dla sklepów internetowych. Odpowiadamy na każde potrzeby, od najprostszych rozwiązań opartych na znanych w świecie rozwiązaniach po indywidualne projekty ściśle dopasowanych sklepów do specyfiki działania naszych Klientów. Prace nad systemami sprzedażowymi są ciągle prowadzone w celu dalszej poprawy ich jakości.

 

Odzyskiwanie danych

Pojęcie odzyskiwania danych oznacza proces przywracania dostępu do danych, które z różnych przyczyn zostały utracone.

Odzyskiwanie danych można podzielić, ze względu na rodzaj uszkodzenia, na dwie kategorie:

 • fizyczne – przywracanie danych utraconych w wyniku fizycznego uszkodzenia nośnika
 • logiczne – przywracanie danych utraconych w wyniku awarii systemu plików, usunięcia danych (celowego lub przypadkowego) czy też działania złośliwego oprogramowania

Kategorię uszkodzeń fizycznych można podzielić na następujące podkategorie:

 • samoistne fizyczne uszkodzenie nośnika (uszkodzenie głowic dysku twardego, zatarcie silnika, zablokowanie głowic na powierzchni talerza lub rampy parkingowej, uszkodzenie powierzchni dysku twardego, uszkodzenie elektroniki dysku twardego)
 • uszkodzenie podzespołów dysku w wyniku uszkodzeń mechanicznych (wstrząs, upadek, powódź, pożar)
 • uszkodzenie elektroniczne karty pamięci
 • połamanie pamięci przenośnej lub jej elementów

Kategorię uszkodzeń logicznych można podzielić na następujące podkategorie:

 • uszkodzenie systemu plików
 • uszkodzenie struktury logicznej dysku (MBR, boot, MFT)
 • skasowanie danych
 • nadpisanie danych

Jeżeli usunąłeś przypadkowo zdjęcia, dysk twardy odmawia posłuszeństwa, znikły zdjęcia z karty pamięci lub nie możesz odczytać ważnych dla siebie danych - dobrze trafiłeś. Wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwala nam skutecznie odzyskiwać dane naszych klientów. Coraz częściej w obecnych czasach ludzie są narażeni na utratę istotnych informacji ze swoich nośników. W takich sytuacjach tylko specjalistyczny serwis jest w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu. Pamiętaj - rób kopie danych, bo jak mówi przysłowie: "Ludzie dzielą się na tych, którzy robią backupy i na tych, którzy będą je robić" :)

Wejście.

 Sklep - ekspozycja.

 Sklep - Ekspozycja 2

 Wejście AZCOM

 Sklep AZCOM Przod

 Profesjonalny Serwis Komputerowy Azcom

Płatność

Glowna/kartamala.png

W naszej firmie płatności można dokonać w dowolny sposób:

 • gotówka
 • karty płatnicze
 • karty kredytowe
 • raty
 • przelewy
 • przedpłaty


ING BANK ŚLĄSKI
   25 1050 1272 1000 0092 0389 6643

Partnerzy

logo_alsen.jpg

 

Partnerzy/elzab_logo.png

Partnerzy/insert.png

Kontakt

Glowna/kontaktsmall.png

PHU AZCOM

TEL/FAX 32 2604835

SKLEP 696-030-329
SERWIS 664-008-644
KLIENCI BIZNESOWI 664-008-640

SKLEP: sklep@azcom.pl
SERWIS: serwis@azcom.pl
AUKCJE ALLEGRO: allegro@azcom.pl

GG SKLEP: 3935577
GG SERWIS: 4755996

   Al. J. Piłsudskiego 36/603   
  41-303 Dąbrowa Górnicza  

ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY!

PON-PIĄTEK 9:00 - 18:00
SOBOTA 9:00 - 13:00